• +48 33 48 61 61 6 | +48 507 402 033

 

 

Haft komputerowy w krótkim czasie realizacji i w 15 kolorach? Oczywiście.

Logo Twojej firmy, dedykowany napis dla dziadka czy może niesamowite wzory do sypialni?

 

zamów usługę haftowania

 

 

 

 

Haft komputerowy należy do najbardziej efektownych, trwałych i niezwykle eleganckich technik zdobienia odzieży, a także innych detali wykonanych z tkanin, ale również skóry, filcu czy papieru. Sama nazwa haft wywodzi się z języka niemieckiego i oznacza spojenie, spięcie, co w pełni odzwierciedla kwintesencję tej techniki, która polega na wyszywaniu nićmi na materiale różnorodnych wzorów za pomocą igły lub szydełka .

 

 

 

 

Co otrzymujesz

 


Projekt graficzny


Haft już od 1 sztuki


Robimy również na materiale klienta

 

 

 

Haft wykonywany komputerowo to stosunkowo nowa technika, jednak jej gwałtowny rozwój – związany między innymi z popularnością tej formy zdobienia – sprawił, że wykorzystywany jest on do wyszywania w zasadzie wszystkiego – od odzieży, czapek i butów, po tekstylia domowe jak zasłony czy pościel.

 

 

 

Jak wygląda proces wykonania Twojego haftu?

 

Ustalamy wzór haftu.


 
 
 

Opracowujemy projekt.


 
 
 

Haftujemy i odbierasz gotowy produkt.


 

 

 

 

Wysoka jakość haftu komputerowego w naszym wydaniu - w tym wykorzystanie najwyższej jakości nici, sprawia, że efektami naszej pracy można cieszyć się przez długi czas. Nasi klienci mogą liczyć na doskonałe rezultaty realizowanych zamówień, a wykonywane przez nas hafty na bluzach, różnorodnych elementach garderoby i nie tylko, zawsze spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

 

 

 

Zobacz. To nasze dzieła.

 

 

 

 

Z naszą pomocą możliwe jest stworzenie nietuzinkowych projektów, haftów firmowych i nie tylko, a szeroki wybór nici gładkich czy metalizowanych, pozwala uzyskać rewelacyjne efekty, w tym także hafty wypukłe w 3D.
Rezultat naszej pracy gwarantują wysokiej klasy maszyny, dlatego nasi klienci mogą być pewni, że wykonane przez nas hafty komputerowe będą trwałe, w dobrym stylu i modne.

 

 

 

Zaufali nam

 

 

 

Nasz profesjonalny zespół posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu haftów komputerowych, dlatego też nasze usługi są najwyższej jakości.

 

 

 

Przykłady zastosowań

 

 

 

 

Ważne jest dla nas zadowolenie klientów dlatego zarówno odzież reklamowa jak i ta haftowana dla potrzeb rożnego rodzaju kolekcji, prezentuje się zawsze doskonale. Tworzymy głównie na podstawie projektów dostarczonych przez klientów, jednak oferujemy również wykonanie autorskich realizacji na zamówienie. Haft komputerowy poprzedza wizualizacja projektu, a nasze rozwiązania zarówno w kwestiach ilości, możliwości technicznych czy ceny dopasowujemy indywidualnie.

 

 

 

Referencje

 

6 powodów - dlaczego warto zaufać pat15

 

 • Kompleksowa realizacja

  od autorskiego projektu Twojej witryny, poprzez szatę graficzną, programowanie, a na tekstach i bieżącym serwisie strony kończąc. Twoim jedynym zadaniem jest opowiedzieć o swoich oczekiwaniach.

 • Najwyższa jakość usług

  zero kompromisów i dróg na skróty. Strona internetowa, to Twoja wizytówka w wirtualnym świecie. Dlatego każdy klient w pat15 ma status VIP.

 • Gwarancja zadowolenia

  każdy projekt z naszej “stajni” jest objęty gwarancją satysfakcji.

 • Doradztwo i wsparcie

  podczas kolejnych etapów realizacji projektu jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie służąc radą i doświadczeniem.

 • Duże doświadczenie

  stworzyliśmy z powodzeniem strony dla klientów z tak różnych branż, że niewiele jest nas w stanie zaskoczyć, choć do każdego projektu podchodzimy z pasją i zapałem nowicjusza.

 • Solidny partner biznesowy

  dokładnie to czego oczekujesz w ustalonym terminie.

 

 

 


Jak się skontaktować

 

E-mail
biuro@pat15.net