SYSTEM TERMOWIZYJNY DO
POMIARU TEMPERATURY LUDZKIEGO CIAŁA

zadbaj o bezpieczeństwo twoich pracowników oraz twoje…

Kompleksowy system bezpieczeństwa wizyjnego

Konsorcjum Thermal Camera Integrations

Posiadamy własne środki ochrony osobistej. Instalacje realizujemy na terenie całego kraju.

37,8°C

Nowoczesny system pomiaru temperatury ciała

stanowi termiczne rozwiązanie, bardzo skuteczne do wykrywania osób zarażonych chorobą wirusową. Głównym zadaniem takiego
systemu jest szybka identyfikacja osób, które posiadają
podwyższoną temperaturę ciała.

Nowoczesny system pomiaru temperatury ciała

określonej wartości dopuszczalnej (np. 37,8°C), system automatycznie uruchomi alarm (np. sygnał świetlny lub dźwiękowy). Pozwala to szybko i niezawodnie identyfikować osoby w celu przeprowadzenia dalszych, dokładnych badań.

Obecnie, kiedy wiele przedsiębiorstw odnotowuje spadek produkcji ze względu na przymusowe przestoje spowodowane rozszerzającą się skalą zachorowań. Pandemia spowodowana covid-19 spędza sen z powiek zarządzającym w wielu branżach.

Działalność mimo zagrożenia zarażeniem covid-19 jest możliwa.

Żyjemy w XXI wieku, rozwój technologiczny umożliwia nam zastosowanie wielu środków zapobiegawczych, po to, żeby zachować ciągłość działalności, zachowując przy tym maksimum środków ostrożności. Każdy pracodawca powinien unikać wpuszczania na teren zakładu osób, które mogą stanowić zagrożenie dla innych, chodzi o osoby chore. Najprostszym sposobem na wyłonienie z tłumu osób, które są chore jest pomiar temperatury ciała. Gorączka stanowi jeden z podstawowych objawów zarażenia koronawirusem.

zobacz prezentację systemu, prezentowanego przez konsorcjum

Thermal Camera Integrations

33
Odtwórz wideo

prezentacja systemu

materiał demonstracyjny

virus_pat15
Odtwórz wideo

zobacz

co nas wyróżnia na tle konkurencji

Dlaczego

warto nam zaufać?

Gdzie potencjalnie jesteśmy najbardziej narażeni na zarażenie

Nasza codzienność od kilku tygodni jest całkowicie zmieniona, jednak żeby społeczeństwo mogło funkcjonować, a pewne obiekty muszą pozostać otwarte. Najbardziej narażeni jesteśmy na zarażenie przebywając w dużych skupiskach ludzi, które spotkać możemy najczęściej:

Wyłapując z tłumu

osoby potencjalnie zagrożone, minimalizujemy zagrożenie pandemii wśród pozostałych pracowników, klientów, czy po prostu przypadkowo znajdujących się w danym miejscu osób. Wpuszczenie osób chorych mogłoby skutkować przestojem produkcji, generując tym samym ogromne straty. Dlatego proponowane przez nas rozwiązanie znajdzie zastosowanie we wszystkich wymienionych miejscach.

Skuteczne i bezpieczne rozwiązanie

pozwalające na uniknięcie przestoju w czasie pandemii

Dajemy możliwość zwiększenia bezpieczeństwa swoich pracowników, klientów i samych siebie- system mierzenia temperatury ciała. Rozwiązanie, które proponujemy jest całkowicie bezkontaktowe, nie wymaga zatrudnienia osoby do jego obsługi, ponieważ jego działanie jest w pełni zautomatyzowane. Praca ludzka jest konieczna dopiero w momencie rozpoznania zbyt wysokiej temperatury.

zapoznaj się

z dokumentacją produktu

Kamera
DH-TPC-BF5421-T

Rejestrator
IVSS7008-1I

opis zestawu

Kamera termowizyjna

DH-TPC-BF5421-T

black body

jq-d70z

serwer IVS

ivss7008-1i

oprogramowanie

dss pro

przykład

wdrożenia systemu

metro w hangzhou

Linia metra w Hangzhou 1, wdrożyła termowizyjne rozwiązanie pomiaru temperatury człowieka marki Dahua na wschodnim dworcu kolejowym Hangzhou, jednym z największych węzłów komunikacyjnych a Azji, realizując zdalny, bezdotykowy pomiar temperatury z dokładnością pomiaru podwyższonej temperatury (±0.3°C)

dworzec kolejowy w szanghaju

Termowizyjne rozwiązanie pomiaru temperatury ludzkiej marki Dahua pomaga służbom stacji kolejowej w Shanghaju, jednej z najbardziej ruchliwych stacji kolejowych na świecie, w przeprowadzaniu szybkiego pomiaru temperatury ciała ludzkiego w dużych skupiskach i wyszukiwaniu w odpowiednim czasie osób o podwyższonej temperaturze ciała.

System do pomiaru temperatury ciała ludzkiego

rozwiąże wiele problemów, podczas panującej pandemii. Jego zastosowanie sprawdzi się także podczas corocznych zachorowania na grypę, czy innych chorób wirusowych. Osoby chore zostaną wskazane już przy wejściu dzięki czemu, nie dostaną się do środka miejsc gdzie mogą zarazić wiele osób. Rozwiązanie to stosowane jest w wielu branżach np. automotiv. Musimy pamiętać, że prewencja pozwoli nam uchronić się od wielu dotkliwych konsekwencji- tych zdrowotnych oraz tych finansowych.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish