• +48 33 48 61 61 6 | +48 507 402 033


Akademickie Mistrzostwa Polski

Wykorzystano: Stworzenie strony www Usługa informatyczna Projekt graficzny Usługa fotograficzna Druk materiałów reklamowych Usługa video Systemy zabezpieczeń Instalacja, montaż Hosting, domena

Z przyjemnością możemy poinformować, że nasza firma zaprojektowała oraz wdrożyła system elektronicznej kontroli uprawnień oparty o identyfikatory z kodami kreskowymi podczas Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu Kobiet. System spełnił swoje zadanie co potwierdzili organizatorzy.

Dodatkowo kompleksowo zajęliśmy się realizacją druku materiałów promocyjnych na potrzeby AMP-ów. Wykonaliśmy między innymi:

  • ulotki
  • plakaty
  • bannery
  • koszulki
  • identyfikatory plastikowe + smycze
  • standy reklamowe

Nasza firma zapewniła również obsługę foto - video  Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu Kobiet.

Poniżej informacja na temat systemu od organizatorów jeszcze przed Mistrzostwami:

Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu w południowej Polsce już niedługo. 17 stycznia z całej południowej Polski zjadą do Cieszyna zawodniczki, które walczyć będą o awans do finału AMP. Innowacją wprowadzoną w tym przez organizatorów AMP w Cieszynie jest elektroniczny system kontroli i akredytacji. Jego prosta wersja będzie funkcjonować w trakcie Mistrzostw, a działanie systemu na pewno ułatwi organizację, wydawanie posiłków i kontrolę na imprezach towarzyszących.

System opiera się na kodach kreskowych umieszczonych na identyfikatorach. Dzisiejsza technika pozwala na rozwinięcie tej metody na system zbliżeniowy (tak jak paypass) lub dotykowy. W przypadku Cieszyna będą to kody kreskowe i czytnik kodów jak w sklepie. Każda zawodniczka w zależności od pakietu będzie miała zapisane w kodzie kreskowym posiłki, wejścia na imprezy towarzyszące i co ważne dla organizatorów i cateringowców – nie skorzysta z posiłku drugi raz, lub nikt inny nie wejdzie na jej identyfikator na imprezę towarzyszącą.

Koniec bloczków, kuponów, bilecików na jedzenie – często gubione, zginane, urywane nie spełniały już swojej roli, a trzydniowe AMP to czas na tyle długi, że często ulegały one zniszczeniu. Prócz tego codzienne statystyki korzystania Klubów z posiłków i codziennie podliczenie ile czego zeszło ułatwia życie i rozliczenie z firmą serwującą jedzenie.

Nie wiemy czy jest to pierwsza taka innowacja w Polsce, ale na pewno przełom jeśli chodzi o ułatwienie działań organizacyjnych. Taki kod kreskowy czy opaska mogą mieć zapisane wszelkie dane na temat zawodnika, uczestnika, udzielać mu wstępów w odpowiednie strefy, a także pomóc w dotarciu do miejsca zakwaterowania czy miejsca imprezy towarzyszącej – same plusy. Takie rozwiązania powinny być stosowane zarówno na AME i AMŚ ale może warto je wprowadzać na AMP? Idźmy z duchem czasu!

źródło: KU AZS Cieszyn

 


Video:

Loading...